Rozvíjajte svoju budúcnosť s FEŠRR: Kariérne workshopy pre stredoškolákov

napísal (počet komentárov: 0)

FEŠRR v spolupráci s OZ „Múdry pes“ prináša jedinečnú príležitosť pre študentov z vybraných stredných škôl v Nitrianskom kraji. Naším cieľom je poskytnúť budúcim absolventom kľúčové zručnosti potrebné pre úspešný štart ich kariéry alebo vysokoškolského štúdia.

Čo ponúkajú naše workshopy?

Pod vedením skúseného odborníka na ľudské zdroje a talent manažmentu, Ľubomíra Drangu, a s podporou pedagógov z FEŠRR, sme pre vás pripravili workshopy zamerané na:

Tvorbu presvedčivého životopisu a motivačného listu,

Efektívne techniky pre úspech na pohovore,

Stratégie pre rozbeh úspešnej kariéry a štúdia na univerzite.

Tieto stretnutia sú nielen o získavaní vedomostí, ale aj o možnosti naviazania kontaktov s pedagógmi a hosťami, ktorí môžu byť pre vás cennými mentormi na vašej profesionálnej ceste.

Kde a kedy sa workshopy budú konať?

📚 4. apríla o 10:40 Gymnázium Petra Pázmáňa

📚 11. apríla 12:30 Spojená škola Nitra

📚 29. apríla 10:00 Gymnázium Vráble

📚 30. apríla 12:30 Obchodná Akadémia Levice

Prečo sa zúčastniť?

Naše workshopy ponúkajú viac ako len praktické rady. Ponúkajú príležitosť pre študentov stať sa súčasťou komunity FEŠRR, kde vás čakajú vzdelávanie, podpora a inšpirácia.

Pripojte sa k nám a tvorme spolu budúcnosť nás všetkých!

#FEŠRR #StudujEu

Ísť späť